Андрій Іванчук та фонд “Покуття” опікуватиметься дітьми загиблих в АТО Героїв з Коломийщини

18 дітей загиблих отримали по 10 тисяч гривень

Війна на сході щодня залишає не лише вирви від вибухів снарядів, але й понівечені людські долі, глибокі шрами у серцях. Нині в Україні виростає ціле покоління дітей, чиї батьки загинули на фронті.

Благодійний фонд «Покуття» та його засновник – народний депутат, наш краянин Андрій Іванчук опікуватиметься дітьми загиблих на війні Героїв.

На Коломийщині проживає 18 дітей полеглих на війні захисників України та Героїв Небесної сотні.

До Великодніх свят їм всім вручили банківські картки, на рахунках яких по 10 тисяч гривень.

Андрій Іванчук зазначив, що заснував благодійний фонд “Покуття” з метою допомоги дітям, а особливо тим, які залишилися напівсиротами через війну.

“Мусимо допомагати цим дітям, їм необхідно дати освіту, всіляко сприяти їхньому всебічному розвитку, вони мають рости здоровими, займатися спортом. Я все зроблю для того, щоб ці діти були особливими дітьми нашого міста. Господь віддасть їм сторицею за те, що  їхні батьки зробили ціною власних життів для нас усіх. А ми допоможемо їм матеріально у навчанні, вони можуть розраховувати на допомогу фонду “Покуття”, – наголосив Андрій Іванчук.

Вдова загиблого Героя Олександра Мельника Мар’яна Андрійчук-Мельник, як і інші матері, розчулена підтримкою фонду.

“Потрібно, щоб на таких маленьких дітей більше звертали увагу”, – каже жінка.

Керівник центру учасників АТО Оксана Вандич від імені всіх матерів і дітей подякувала Андрію Іванчуку та фонду «Покуття» за матеріальну допомогу й подарунки, зазначивши, що діти загиблих у війні, це діти всієї України, яких мусимо спільно ростити й оберігати.

Нагадаємо, фонд “Покуття” розпочав масштабну кампанію “Чужих дітей не буває”, приєднавшись до всеукраїнської, організованої Міністерством юстиції.

У БФ “Покуття” продовжать ще інтенсивніше працювати у різних напрямках дитячої політики. Насамперед ідеться про допомогу в освітньому процесі, зокрема комп’ютеризація класів і шкіл, підтримка спортивних ініціатив, сприяння розважальним і відпочинковим заходам тощо.