У Івано-Франківську лікарі з США оперують онкологію, гастроентерологію та роблять пластику

Лікарі із США перебувають у Івано-Франківську з благочинною акцією – проведення консультативно-методичної допомоги для пацієнтів Центральної клінічної міської лікарні та навчання лікарів міста, пише Курс.

Американці будуть консультувати та робити операції, а вся дохірургічна підготовка та асистентська робота залишається за франківськими лікарями.

Для запису на операцію та консультації потрібно попередньо звернутися до заступника головного лікаря Івано-Франківської ЦМКЛ Олега Ціхоня – корпус №5, 1-ий поверх, або в поліклініку доПавла Жидана.  

Телефон для консультацій та запису відповідального лікаря – 050 373 55 12, Ціхонь Олег Володимирович.

Послуга доступна для всіх жителів Івано-Франківська. Особлива увага – учасникам АТО.

Як повідомив головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк, в лікарні консультують та оперують такі спеціалісти:

два хірурги, які спеціалізуються на органах черевної та грудної порожнини;

уролог-онколог, який займається урологічною онкологією та урологією;

лікар-онколог, який займається онкологією та хірургією;

відомий пластичний хірург, який займається дефектами шкіри, кістковими проблемами, естетичною косметологією та дефектами після травм, опіків, родових вад.

Також працюють кілька лікарів терапевтичного напрямку, які разом з франківськими лікарями проводять консультативно-методичну роботу у різних напрямах – гастроентерологія, ендокринологія тощо.

Звертаюся до жителів міста та області: з 30 травня ви можете звертатися у приймальний покій Центральної міської клінічної лікарні і вас скерують на консультацію до американських спеціалістів. Бажано мати з собою результати аналізів, або рентгенологічних обстежень, висновки лікарів, які вас консультували раніше“, – наголосив Масляк.