Активісти Івано-Франківська перевірили, як живе “бідний” чиновник

Журналісти та громадські активісти завітали до начальника управління культури Івано-Фанківська Мирослава Петрика, який днями отримав з бюджету майже півмільйона гривень на покращення житлових умов.

В момент візиту чиновник якраз збирався виїжджати на роботу на своєму “Renault Logan”.1447748931_DSC_3989

Поблизу припаркований ще один автомобіль – “Nissan Micra”. За словами Мирослава Петрика, другий автомобіль належить його дружині Катерині Петрик, яка працює завідуючою дитсадка.1447748990_DSC_3991

Мешкають Петрики у двоповерховому будинку, на подвір’ї – літня кухня, щоправда, у занедбаному стані.

На питання, “якщо їм вкрай потрібне нове житло, чому ж купили не квартиру, а нові автомобілі”, начальник управління культури відповів: аби їздити до хворих батьків та до померлих на цвинтар.

Катерина Петрик показала документи: разом з сім’єю сина вони живуть на 22,7 квадратних метрах. За її словами, цієї площі не вистачає. Адже з Петриками живе молодший син з двома дітьми.

“Ну, погодьтеся, що з такою кількістю людей в такій кімнаті жити неможливо”, – каже Катерина Петрик.

Жінка журиться, що за гроші, які виділило місто, можна купити однокімнатну квартиру-сирець у новобудові, тому доведеться брати кредит. На запитання активістів, чи доцільно брати кошти з бюджету, коли військовослужбовці отримають по тисячі гривень допомоги, Катерина Петрик відповіла, що її сім’я не винна, що почалася війна.

Мирослав Петрик запевнив активістів, що заробляє до трьох тисяч гривень на місяць. До слова, його “Renault Logan” коштує від 260 тисяч гривень, авто дружини “Nissan Micra” – від 275 тисяч гривень.

“Не кожен день заправляю, не кожен їжджу”, – каже пан Мирослав.

Умови проживання сусідів Петриків подібні, але вони не скаржаться. Як і Петрик, його сусідка Ярина Молочна живе у двокімнатній квартирі. Крім того, у будинку чиновника добудований другий поверх. Сусідка каже, що “допомогою” міськвиконкому для сусіда шокована.

Джерело: kurs.if.ua