Аби уникнути проблем із законом, прикарпатка здала боєприпаси до поліції

37-річна місцева мешканка принесла до Снятинського відділення поліції боєприпаси різного калібру в кількості 75 штук, які, за її словами, знайшла у парку.

Нещодавно поліція Івано-Франківська оголосила місячник добровільної здачі зброї, повідомляє Дзеркало Коломиї з посиланням на сайт національної поліції Івано-Франківської області.

“Громадяни, які в зазначений термін з 01 по 30 квітня 2017 року добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів,вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Аби уникнути конфлікту із законом, жінка здала у поліцію боєприпаси різного калібру.

37-річна місцева мешканка принесла до Снятинського відділення поліції боєприпаси різного калібру в кількості 75 штук. Жінка розповіла, що знайшла їх біля парку. Спочатку зберігала їх вдома, а пізніше вирішила віднести небезпечну знахідку в поліцію.

Правоохоронці направили боєприпаси на експертизу.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудового розслідування згідно ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Працівники поліції нагадують мешканцям краю, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.