Коломийські рятувальники зайняли перше місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу. ВІДЕО

29 березня відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед територіальних підрозділів на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС в області імені Героїв-пожежних. Вогнеборці змагалися на дистанції один, три і п’ять кілометрів. Перше загальнокомандне місце завоювала команда коломийських рятувальників, другими були працівники державної пожежно-рятувальної частини № 13 м. Городенки, а третє місце дісталося учасникам збірної із ДПРЧ-24 з охорони ТзОВ «Карпатнафтохім», повідомляє інтернет-видання Paralleli. За кращі спортивні досягнення команди-переможці були нагороджені грамотами, а рятувальники, котрі зайняли перше місце – ще й пам’ятним кубком.