90-літня майстриня Євгенія Геник з Коломиї знялася в неймовірному проекті “Листи на фронт”. ФОТО

Відома майстриня вишивки, художнього ткацтва й бісероплетіння Євгенія Геник, яка проживає в Коломиї, знялася у фотозйомці нового патріотичного проекту “Листи на фронт”.

Його авторство належить майстерні “Треті півні”, режисера Івана Кравчишина та вийшов за підтримки Музею архітектури і побуту Львова (Шевченківський гай).

У проекті у старовинному українському вбранні знялися також дружини, сестри та матері бійців АТО.

Краса України – це перш за все краса українських жінок, магічна і потужна. Фотографії проекту «Листи на фронт» передають ці емоції і відчуття прекрасно.

На світлинах можна побачити й коломийську майстриню Євгенію Геник, повідомляє “Дзеркало Коломиї”. Вишитий одяг на світлинах проекту – справа рук пані Євгенії.

“Її золоті руки, їх результат, знають у всьому світі, бо пані Євгенія Геник майстер на всі руки – вона і вишиває, і робить прикраси, і ткацтво також її рук справа, одним словом, все що ви зараз бачите на світлинах все МАЙСТРИНЯ зробила своїми руками”, – написав режисер Іван Кравчишин на своїй сторінці у Фейсбук.

“Тому молодиці кому “іржа” їсть мозок зі споконвічним запитанням – “що робити щоб краще жити?” – гляньте ЇЙ в очі і бігом в КОЛОМИЮ – поки Пані ЄВГЕНІЯ ще в силі, переймати навики таємниці її ремесла. Ми започатковуємо нову ініціативу в рамках проекту ЛИСТИ НА ФРОНТ в якій ми будемо робити світлини тих хто колись, зі зброєю в руках віддав свої молоді роки за нашу з вами свободу!”, – повідомив режисер.

Ідея проекту, за словами Івана Кравчишина, належить генеральному директору Національного музею Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського Ярославі Ткачук.

Сьогодні в стінах музею у Коломиї відбудеться презентація “Листів на фронт”.

УПА

d87368fd54876c2c06a55e50f91faffb

778db96626103f9fc7a6a19a5672a370