8 стипендій і грантів для жінок з цілого світу

У більшості випадків крім безкоштовного навчання, ще платять стипендію і надають проживання + харчування.

1. Великобританія

Бізнес-школа Лондона пропонує 8 стипендії для жінок на MBA.

2. Різні країни

Грант Amelia Earhart Fellowship розрахований на жінок будь-якої національності, які навчаються в аспірантурі і займаються аерокосмічною інженерією. Фінансування проекту може становити 10 000 $.

  • Подавати заявку через  www.zonta.org
    Дедлайн: до 15 листопада.

3. Німеччина

Стипендія Scholarship for Women in Business створена для дівчат, які хочуть навчатися за програмою HHL’s part-time MBA. Лейпцизький університет HHL надає можливість дівчатам будь-яких ступенів освіти, що володіють сильною мотивацією, хорошими академічними успіхами і володіють німецькою мовою, отримати грант в розмірі € 7 750 і 25% від вартості навчання.

  • Подати заявкуstudy.hhl.de , пройти вступний тест, заповнити анкету .

4. Іспанія

FORTE – Women in Business Scholarship створена Школою Бізнесу Барселони для підтримки починань вчених жінок, які проявили себе в навчанні та своїх дослідженнях. Стипендія покриває 50% від вартості освіти, медичну страховку та транспортні витрати. Кандидати будуть відбиратися по особистісним характеристикам, представленим в резюме і мотиваційному листі. Приймальна комісія відбирає цілеспрямованих студенток з задатками лідера.

5. Канада

Стипендія International Peace Scholarship, що виділяється міжнародним фондом PEO в розмірі $ 10 000 частково покриває витрати на навчання жінкам з будь-якої з магістерських програм в університетах Канади. Щоб її отримати, потрібно бути попередньо зарахованою на будь-яку магістерську програму і надати підтвердження фінансової неспроможності, оскільки саме фінансова скрута кандидата – головне, на що звертає увагу приймальна комісія.

6. США

Стипендія надається американською жіночою асоціацією American Assoiation of University Women, і її розмір залежить від типу програми: для магістратури – $ 18 000, для аспірантури – $ 20 000, для пост-дока – $ 30 000. Стипендія доступна тільки для дівчат і жінок, що вступають в будь-який американський університет і не мають американського громадянства. Для отримання цієї стипендії необхідно заповнити заявку в електронному вигляді, прикріпивши всі необхідні документи. В першу чергу приймальна комісія звертає увагу на хорошу успішність і попередню діяльність в сфері захисту прав дівчат і жінок. Стипендія передбачає оплату навчання на один академічний рік, але студентки магістратури також мають можливість продовжити фінансування також і на другий рік навчання.

  • Подати заявкуaauw@act.org
    Дедлайн : 1 грудня.

7. Швейцарія

Грант Nestlé Scholarship for Women в розмірі 25 000 швейцарських франків значно скорочує витрати на отримання MBA в Швейцарії для жінок. Приймальна комісія зверне увагу на володіння іноземними мовами, наявність робочого досвіду та рекомендацій, результати GMAT, а також на ваше есе.

8. Японія

JAUW International Fellowship Program – програма для жінок, які хочуть вчитися або провести дослідження в одному з університетів Японії. Суму гранту – від 700 000 до 1 000 000 йен – можна використовувати на покриття вартості освіти, фінансування дослідження, витрати на житло або переліт до Японії і т.д. Щоб стати частиною програми, вам потрібно мати диплом магістра або вище в будь-якій області і працювати, або ж вчитися в аспірантурі. Так само потрібно пояснити, як саме навчання в Японії допоможе вам і вашій країні після вашого повернення. Домовлятися з університетом про навчання або проведення дослідження потрібно окремо, програма цього не передбачає. Щоб подати заявку, вам потрібно заповнити 4 форми з цього сайту http://jauw.org/english/fellowship.html і відправити їх поштою.
Дедлайн – 31 березня.

Джерело: tripsecrets