71-річна британка стала найстаршою балериною, яка вступила до Королівської академії танцю

71-річна Дорін Пічі стала найстаршою британською балериною, яка склала екзамен у Королівській танцювальній академії.

Жінка почала займатися балетом у старшому віці, тому що не могла дозволити собі цього у дитинстві, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на УП.

Жінка, яка 2 роки тому перенесла операцію на коліні, вразила екзаменаторів своїм виступом і стала визнаною членкинею Королівської танцювальної академії (RAD).

Дорін Пічі – 71-річна інженер-електрик на пенсії. Вона почала брати уроки балету 10 років тому у загальній групі, а потім знайшла особистого викладача, молодшого за неї всього на 3 місяці.

Жінка розповіла, що була дуже щаслива скласти екзамен шостого рівня.

Я була здивована, коли мені сказали, що я найстарша з усіх, хто коли небуть доходив до цього етапу“, – ділиться пані Пічі.

Вона також додає, що це стало третьою найкращою подією у її житті після одруження із чоловіком Білом та захисту ступеня з інженерії.

Дорін Пічі розповідає, що залюбки займалася б балетом у дитинстві, але її родина не могла дозволити собі оплатити уроки у 1950-ті роки.

Зростаючи у місті Саутенд-он-Сі, вона іноді могла бачити виступи балетних труп, коли ті приїздили до місцевого театру разом із оркестром Королівської філармонії.

 “Я знала з раннього віку, що уроки балету не належали до того, що могли собі дозволити родини, як наша. У 50-ті в багатьох людей не було грошей.

Я навіть не думала, щоб запитати дозволу у батьків. Від друзів дізнавалася, що дорого коштували не тільки заняття, а й костюми для виступів“, – пригадує жінка.

Замість балету вона зосередилася на кар’єрі інженера та волонтерській роботі, стала лідером скаутського руху. А потім, у 61 рік, відвідала свою племінницю і викладачку балету Даян.

Та переконала жінку приєднатися до класу, а потім продовжити займатися хобі. Зараз Дорін Пічі займається тричі на тиждень із тренером Монікою Клівер, а балетний станок, встановлений на кухні, дозволяє їй приділяти увагу хобі вправам ще 30 хвилин щодня.

Екзамен шостого рівня 71-річна балерина здала легко. Тепер вона готується до наступного, 7 етапу та хоче йти далі.

Від початку занять зовнішність жінки змінилася настільки, що знайомі не впізнають її на вулиці. Після операції на коліні, вона не тільки збільшила кількість занять спортом, але й додала балетні тренування, які допомогли повернути форму.

Я намагаюся стояти на одній нозі 2 хвилини, доки вранці чищу зуби, але часто мене щось відволікає“.

Прогрес балерини глядачі могли побачити у 2010 році, коли Дорін виконала роль принцеси у комічні постановці “Лебединого озера”, яке обожнювала з дитинства.

Я починаю насолоджуватися виступами й потроху отримую задоволення від екзаменів. Хоча завжди ненавиділа їх“, – говорить Дорін Пічі.