Біля недобудованого готелю на Вовчинецькій горі знайшли тіло молодої жінки. ФОТО

Сьогодні, 2 серпня, на Вовчинецькій горі, біля недобудованого готельного комплексу знайшли молодої дівчини, на вигляд 24 роки.

Загиблу знайшли працівники будови, які вранці прийшли на роботу. Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група, передає “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Фіртку.

За попередньою інформацією, дівчина впала з даху будови та від отриманих травм загинула одразу. У жінки побита голова, а на місці падіння – сліди крові. Проте слідчі розглядають різні версії: самогубство, нещасний випадок та вбивство.

При собі у дівчини був мобільний телефон. Правоохоронці встановили особу загиблої. Тіло з місця події вже забрали для проведення судмедекспертизи.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Ігор Баб’юк розповів про наразі встановлені обставини смертельної знахідки і пригоди.

“Поки що про вбивство не йдеться. Але справа за фактом вбивства, як цього вимагає Закон, внесена, будуть проведені усі необхідні експертизи. Та попередньо йдеться про нещасний випадок. Наголошую, попередньо. По тій ситуації на місці події – є сліди ковзання на даху, ніби людина ходила по даху, намагалася вхопитися, зриваючися вниз”, – розповів слідчий.

Баб’юк уточнив, що видимих слідів насильницької смерті чи катувань на тілі загиблої наразі не видно. Натомість є черепно-мозкова травма, яка, ймовірно, утворилася від падіння з висоти.

Також він повідомив, що особу загиблої вже вдалося встановити. Це дівчина близько 20-ти років, мешканка Галицького району, яка останнім часом проживала “на квартирі” в Івано-Франківську. Відомо, що вона навчалася в обласному центрі, але її відрахували за неуспішність. Також є дані, що вона спілкувалася з сумнівною компанією.