“ОВК має посприяти, щоб все було згідно закону” – Сергій Коцюр про намагання позбавити його депутатства в облраді

Вчора, 10 грудня, в адміністративному суді Івано-Франківська розпочався розгляд справи, в якій кандидат на посаду депутата обласної ради Марія Ткачук (№ 8 у списку) оскаржує дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії і вимагає надати їй депутатський мандат. 

Кандидатка від ”Самопомочі” Марія Ткачук вимагає в судовому порядку припинити депутатські повноваження однопартійця Коцюра Сергія  та визнати неправомірними дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії. Коцюра призначено першим заступником міського голови міста Коломия, після цього Ткачук і “зазіхнула” на мандат однопартійця.

Сергія Коцюра лише зранку повідомили куди потрібно прийти, а пізно вночі – про те, що буде суд. Коцюр каже, що погоджується з рішенням суду, якщо все згідно закону.

“Якщо це позиція закону, то вона має бути для всіх. Всі мають підкоритися, а не ті, у котрих вимагають, бо так комусь вигідно. Я знаю, що в облраді є Левицький та є Вітенко, також вони і в міській раді є заступниками міського голови Івано-Франківська. Є і голови селищ в облраді, відповідно, ОВК має посприяти, щоб все було згідно закону. Якщо ж ні – це політичне замовлення“, – каже Сергій Коцюр.

“Мене вибрали люди, а комусь вигідніше мене скинути, бо хтось дуже хоче бути депутатом. Знаю, що багато років так було і суміщали посади, але якщо закон каже, що це неправильно, то я погоджуюсь, от тільки для всіх закон один”, – наголосив Коцюр.

Джерело: Станіславське ТБ.