28 лютого Павло Табаков привезе у Коломию нову програму “Любов Жива”

28 лютого з концертом до Коломиї завітає відомий співак та композитор, переможець двох найвідоміших в Україні вокальних телешоу – “Шанс” та “Голос країни” – Павло Табаков. Виступ відбудеться на сцені Народного дому. 

Початок о 19:00. 

26 лютого цю ж програму почують у Надвірній, а 1 березня – в Івано-Франківську.

Наприкінці січня – на початку лютого з концертною програмою “Любов Жива” Павло Табаков гастролював у США. Двотижневий тур співака охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс та Виппані. Назву концертам дав сингл “Любов Жива”, який в українських радіоефірах буде презентовано у лютому, напередодні Дня всіх закоханих.

Родзинкою концертів Табакова “Любов Жива” є акустичний блок. Уже відомі пісні співака, а також прем’єри будуть виконані акустично – під рояль, під гітару, з використанням перкусії.

–         Такий концертний формат дає повну музичну свободу, – розповідає Павло Табаков. Під час акустичних виступів собі можна дозволити значно більше, ніж на концертах у супроводі групи чи оркестру. Якщо вам подобається те, що роблять у такому форматі Елтон Джон, Стінг, Біллі Джоел, Гері Барлоу (а я сам просто обожнюю їхню творчість!), – тоді програма “Любов Жива” для вас. Такі вечори зближують і надихають.  

Перед і після Коломиї сольні концерти Павла Табакова “Любов Жива” відбудуться також 26 лютого у Надвірній (РБК, початок – о 17:00), а 1-го березня в Івано-Франківську (Обласна Філармонія, початок – о 19:00).

Квитки на концерт Павла Табакова у Коломиї 28 лютого за телефонами: 5-07-89 (каса Народного дому); 050 978 05 99.