6 піших нарядів і 15 мобільних груп поліції провели відпрацювання в Коломиї

У суботу, 9 квітня, Коломийський відділ поліції провів оперативно-профілактичне відпрацювання території обслуговування. Для проведення заходів, у рамках відпрацювання, було сформовано 6 піших нарядів і 15 мобільних груп з числа місцевих поліцейських, інформує прес-служба Коломийської поліції.

Такі комплексні заходи були сплановані та проведені задля активізації роботи щодо профілактики, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, підтримання правопорядку, контролю за обігом зброї та попередження дорожньо-транспортного травматизму.

За час відпрацювання правоохоронці виявили та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про скоєння 4 кримінальних правопорушень, склали понад 30 протоколів про адміністративні правопорушення.

Інспекторами поліції превентивної дяльності – 16, в тому числі 7 адміністративних протоколів за появу в громадському місці в нетверезому стані, виявлено та зафіксовано 3 факти дрібного хуліганства і 4 – насильства в сім`ї. Крім того, було перевірено 95 осіб, які перебувають на профілактичному обліку, виявлено 2 порушників обмежень адміністративного нагляду.

Інспекторами патрульної поліції виявлено 13 правопорушень. 7- за ст.130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції ) КУпАП. Працівниками молодіжної превенції -2. Також поліцейськими перевірено власників зброї.

Зокрема, інспекторами молодіжної превенції під час відпрацювання в одному із сіл Коломийського району було виявлено двох неповнолітніх дітей, які покинули постійне місце проживання та передано батькам.

До відповідальності притягуватиметься 33-річна коломиянка. Поліцейські виявили, що жінка отримує кошти на двох малолітніх дітей та використовує їх не за призначенням.

Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 35-річного коломиянина правоохоронцями було виявлено та вилучено два фольгові згортки із наркотичними речовинами та медичні шприци, які відправлено на експертизу у експертно-криміналістичний центр.