11-річна піаністка з Коломиї Дар’я Куровська перемогла на всеукраїнському конкурсі

11-річна піаністка учениця дитячої музичної школи №1 Дар’я Куровська нещодавно взяла участь у Всеукраїнському конкурсі юних віртуозів ім. Вериківського, який відбувся в Києві. Юна музикантка отримала перше місце.

Журі відзначило, що серед 400 конкурсантів у жодного не було такого глибокого відчуття музики, як у коломиянки. А три дні перед тим – перше місце на обласному конкурсі “Юний віртуоз” в Івано-Франківську. Овації членів журі. Ще раніше – торік – посіла друге місце на обласному конкурсі ім. Барвінського, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Вчителька музики Любов Хомич виявила неабиякі музичні здібності в дівчинки ще у п’ятирічному віці. Навчаючись у підготовчому класі, Дар’я виконувала твори для 3 – 4 класів музшколи.

У віці 9 років юна піаністка блискуче зіграла концерт Гайдна у супроводі симфонічного оркестру на фестивалі ім. Кос-Анатольського. Навчаючись у 4 класі, дівчинка виконує складні твори, розраховані на студентів музучилищ. Музиканти відзначають у неї вроджений талант, плюс феноменальна працездатність, плюс глибоке взаєморозуміння з учителькою фортепіано.

Вже два роки поспіль Дар’я стає стипендіатом премії ім. Кос-Анатольського, яку започаткував син композитора Андріян Кос з Торонто.

Дар’я навчається у Коломийській гімназії на відмінно, посідаючи призові місця на різних олімпіадах. Любить малювати, читати, складає вірші.

Разом зі своїм музичним наставником Любою Ярославівною Дар’я працює над концертом Гріга для фортепіано з оркестром.

Роботи, за словами наставниці, дуже багато. Але юна піаністка не переймається. Вона впевнена, що успішно впорається зі складним нотним матеріалом.

Читайте також: Коломийська скрипалька Ольга Бундзяк вже втретє взяла участь у півмарафоні. ФОТО