Польський цвинтар у Коломиї пропонують зробити схожим на Меморіальний сквер

Сьогодні в Івано-Франківську провели спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та з питань  захисту прав учасників та ветеранів антитерористичної операції на сході України та їхніх сімей. Обговорили питання перспективи роботи госпіталю для учасників АТО на базі вузлової лікарні у Коломиї.

Крім того, на комісії розглянули перспективний план роботи госпіталю на 2016-19 рр. Як зауважив заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан, необхідно закріпити нерухоме майно, затвердити статут КЗ ІФОГВВ, призначити головного лікаря структури. Комісії з реорганізації державного закладу «Вузлова лікарня станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» необхідно привести все у відповідність до вимог чинного законодавства, передає Галицький Кореспондент.

Найголовніше – це фінансове навантаження, зауважив голова ОР Олександр Сич.  Як наголосив заступник голови ОДА з гуманітарних питань, сума на облаштування госпіталю дуже велика, але це буде єдиний заклад в області для реабілітації учасників АТО.

Поряд із госпіталем розміщений старий польський цвинтар, зауважив Сич. Він порадив звернутися до польських організацій з проханням облаштувати його, щоб бійці мали місце для відпочинку.

“Можна його облаштувати, щоб він був схожий на Меморіальний сквер”, – сказав Олександр Сич.