10 000 дітей з трьох районів Прикарпаття отримали дарунки від благодійного фонду «Покуття». ФОТО

До Дня святого Миколая благодійний фонд «Покуття» організував масштабну доброчинну акцію. Понад десять тисяч подарунків отримали діти з трьох районів – Коломийського, Городенківського та Снятинського. Доброчинці з фонду завітали до дітей воїнів АТО, сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей та школярів. Також волонтери побували з вітаннями в обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів «Лелеченя», Залучанському, Печеніжинському та Снятинському будинках-інтернатах.

майданчикиЗа сприяння фонду та підтримки народного депутата України, коломиянина Андрія Іванчука тисячі дошкільнят і школярів отримали солодкі дарунки. Для дітей воїнів АТО, сиріт та дітей з малозабезпечених сімей підготували 323 набори із засобами особистої гігієни. Також діти, чиї батьки захищають українські кордони на Сході, отримали іграшки.

«Ми хочемо подякувати БФ «Покуття» за свято для наших дітей. Це важливо – дарувати їм радість», – висловила вдячність директорка природничо-математичного ліцею Ганна Пасічна.

акція2

акція_01

Не оминули доброчинці й студентів та ветеранів. Керівники фонду відвідали «Товариство політичних в’язнів і репресованих» та Коломийський педагогічний коледж. В навчальному закладі подарунки отримали студенти, чиї батьки воюють у зоні АТО. Також адресні подарунки отримав й БФ «Карітас».

«Хотілося б, щоб усі наші діти були щасливі, щоб усі їхні молитви, які вони возносять до Бога, здійснювалися. Звичайно, ми будемо старатися, щоб не тільки в святкові дні діти отримували радість. Щоб можна було частіше допомагати тим, хто цього від нас чекає», – розповіла голова БФ «Покуття» Уляна Мандрусяк.

акція1

«Радою фонду і особисто Андрієм Іванчуком було прийнято рішення, що в такий складний час, коли волонтерський рух повернутий для допомоги українським військовим на Сході, потрібно організувати акцію, яка буде допомагати в тилу нашим дітям», – наголосив член ради БФ «Покуття» Ігор Ільчишин.

За його словами, благодійна акція триватиме до різдвяних свят.

акція8