19 серпня на Коломийщині розпочнеться чемпіонат району з футболу

У новому розіграші чемпіонату та першості Коломийського району змагатиметься 20 команд.

11 з них боротиметься у першій лізі, 9 – у другій. Змагання вирішено розпочати на Спаса, повідомляє SPORT.if.ua.

 Чемпіонат району
1    “Сокіл” (Коршів)
2    “Довбушівець” (Печеніжин)
3    “Прометей” (Матеївці)
4    “Євромікс (Коломия) (Дебеславці ФК)
5    ФК “Хлібичин”
6    ФК “Сопів”
7    ФК “Отинія”
8    “Карпати” (Спас)
9    “Прут” Воскресінці
10    ФК “Королівка-Корнич”
11    ФК “Іванівці”

Першість району
1    Струпків
2    Голосків
3    ДОЗ Коломия
4    Мишин
5    “Прут” (Семаківці)
6    FC SKIFF (Черемхів)
7    “Ювента” (Л.Слобідка)
8    “Метеор” (Жукотин)
9    Саджівка

19-го серпня між собою зустрінуться
Перша ліга

“ДОВБУШІВЕЦЬ”– Іванівці
“ПРОМЕТЕЙ” МАТЕЇВЦІ – ФК КОРОЛІВКА-КОРНИЧ
Євромікс Коломия – “ПРУТ” ВОСКРЕСИНЦІ
ФК ХЛІБИЧИН – “КАРПАТИ” СПАС
ФК СОПІВ– Отинія
Коршів – вільній від гри

Друга ліга
ФК ГОЛОСКІВ– Саджівка
ДОЗ Коломия – Метеор Жукотин
Мишин – “ЮВЕНТА” Л.СЛОБІДКА
“ПРУТ” СЕМАКІВЦІ – FC SKIFF (ЧЕРЕМХІВ)
Струпків вільний від гри

Рішення Виконкому ФФКР
Включено до складу учасників команду Саджівка.
Змінено назву та правонаступницвто команди Дебеславці ФК на Євромікс Коломия
2.Змінено та доповнено норми регламенту:
-Технічний результат з +/- змінено на 3-0
-3 неявки дорослого складу дає підставу КДК ФФКР приймати рішення щодо зняття команди з розіграшу.
-3 неявки юнацького складу дає підставу КДК ФФКР приймати рішення щодо зняття команди з розіграшу.
3.Змінено формат проведення змагань серед юнацьких складів в формат турніру без реєстрації гравців юнацького складу в єдиній базі даних ФФУ.
Основні вимоги та обмеження до гравців юнацьких складів:
Осіння частина сезону 2018/2019 гравці 2000-2002 р.н. (2003-2004 за довідкою лікаря та дозволом батьків)
Весняна частина сезону 2018/2019 гравці 2001-2003 р.н. (2004-2005 за довідкою лікаря та дозволом батьків)
Допускаються гравці народжені або прописані на території Коломийського району, Печеніжинської, Пядицької, Матеївецької, Нижньовербізької, Коломийської ОТГ.
4.Дати проведення основних турів (при остаточному формуванні календаря буде враховано проведення домашніх матів команд Корнич та Євромікс Коломия в різні дні та частину матчів згідно регламенту пропорційно винесено на суботи) Повний календар буде подано дещо пізніше після остаточного погодження з командами.

За матеріалами сайту “Футбол Коломийщини